تبلیغات
گروه گرافیک، سینما و پژوهش هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر - نتایج بررسی پروپزال دانشجویان کارشناسی ارشد پژوهش هنر
 

نتایج بررسی پروپزال دانشجویان کارشناسی ارشد پژوهش هنر

در تاریخ: یکشنبه 14 شهریور 1395-11:19 ق.ظ

ریحانه سادات نیلی: عنوان نیاز به تغییر دارد، پیشنهاد: بررسی طراحی پوشاک در فاصله ی انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی با تکیه بر تاثیرات تحولات سیاسی اجتماعی. بند شماره 4 تکمیل گردد. بیان مسئله بیشتر جامعه شناختی است تا هنری. پیشینه با کمک استاد راهنما اصلاح گردد. در بند پرسش ها و فرضیه ها سوال اول و سوم یکی است.

معصومه صفری مذنبی: بیان مسئله دارای واژگان کلیدی است!!!!!!؟؟؟؟؟ و این نشانه خوبی نیست. در بند 8 فرضیه ها ذکر نگردید.

پویا رمضانیان سالومحله: تغییر عنوان. پیشنهاد: بررسی نقش ظهور عکاسی و عکس های دوره ناصری بر روند شکل گیری مدرنیته در ایران با تکیه بر جامعه شناسی. بیان مسئله بیشتر از محدوده بوده و این باعث بهم ریختگی و افزایش تعداد صفحات شده است. در بند 7 سوالات نباید با آیا شروع شوند و ضمنا ابتدا سوالات می آید و سپس فرضیه ها. در سوال دوم عکاسی مفاهیم جامعه شناختی را تغییر نمی دهد بلکه برروی جامعه تاثیر می گذارد.

نازنین کاظمی: در بند 1 اطلاعات بصورت تایپی تکمیل گردد. بند 2 تکمیل گردد. در بند 4 یک پرسش اصلی مطرح شود. در بیان مسئله پرسش حذف شده و سوال اصلی جایگزین شود.

سمانه شیخی: پرسش ها خیلی زیاد است. دو یا سه پرسش مهم و عمده مطرح شده و فرضیات مربوطه ذکر شوند.

هاله دادخواه: کلمه بررسی به اول عنوان اضافه شود. در بند 2 اطلاعات بصورت تایپی تکمیل گردد. در بند 4 پرسش خیلی کلی و مبهم است و مشخص نیست از چه منظری به آن پرداخته اید. در بیان مسئله عنوان دو ویژگی را مطرح کرده اما ذکر نکردید که این دو ویژگی کدامند.  ضمنا بیان مسئله به لحاظ دستوری بازنگری شود. در بند 8 اهداف مطرح شده مبهم است. در بند 7 فرضیه ها ذکر نشده اند. بند 10 بصورت تایپی تکمیل شود.

مونا معصومی: موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد می بایست به لحاظ ظرفیت های پژوهشی در شان مقطع کارشناسی ارشد باشد. شاید اگر به جای مستند های شبکه باران مستند های با موضوع گیلان مطرح می شد بهتر بود... به همین دلیل موضوع مورد تایید قرار نگرفت.

علی طریقت: عنوان خیلی کلی است و عنوان اینچنینی شبیه عناوین کتاب یا روزنامه هاست. بهتر است یا به یک قوم خاص پرداخته و یا از منظری خاص به موسیقی آئینی پرداخته شود. بخش سوابق ناقص است. در بند 7 فرضیه ها ذکر نشده اند.

صمد کاویانی: موضوع بیشتر مناسب پایان نامه کارشناسی ارشد رشته گرافیک است. به همین دلیل موضوع مورد تایید قرار نگرفت.

مهدی قربان پور: در بخش سوالات و فرضیه، سوالات نبایستی با آیا شروع شوند.

تذکر: فرم پروپزال پس از تکمیل نباید به لحاظ ساختاری(تعداد صفحات، جای باکس ها و ...) تغییر کند و هرگونه تغییری منجر به برگشت پروپزال از سوی پژوهش خواهد بود.
درباره‌ی وبلاگ:بایگانی:


آخرین نوشته‌ها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:

این وبلاگ با حول و قوه‌ی میهن‌بلاگ ایجاد شده است