تبلیغات
گروه گرافیک، سینما و پژوهش هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر - شرکت دانشجویان گرافیک در جشنواره ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامسر
 

شرکت دانشجویان گرافیک در جشنواره ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامسر

در تاریخ: شنبه 10 خرداد 1393-02:45 ب.ظ

همزمان با سالروز فتح ماندگار خرمشهر، جشنواره «شما طرح یک حماسه را می بینید» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز رامسر و دفتر فرهنگ اسلامی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار گردید. در این جشنواره که بیش از ۲۰ از نفر از اعضای کانون و دانشجویان شرکت داشتند ،حماسه سوم خرداد با رویکرد کودک و نوجوان و تفکر صلح جهانی برای کودکان دنیا تصویر سازی شد.

در این جشنواره ضمن بیان دیدگاه جهانی ایرانیان بر زندگی توام با صلح و  تاسی به حبل المتین اسلام در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی برادری و  عدالت جهانی تا انقلاب امام صلح و رحمت ،منجی عالم  بشریت مهدی موعود(عج) تاکید شد.

همچنین استاد محمودیان ،استاد رشته هنر دانشگاه آزاد اسلامی با دعوت دانشجویان بر تفکر پیرامون  حوادث ماندگار انقلاب و جاوادنه نمودن آن در قاب تصویر بر ارتباط نسل کودک و نوجوان با دانشجویان ،جهت ارائه طرحهای نو و خلاق در این حوزه تاکید نمودند. همچنین استاد  محمودیان همراه با دانشجویان و اعضای کانون ،شعر معروف« کجایید ای شهیدان خدایی /بلا جویان دشت کربلایی» را خوشنویسی نمودند

در انتهای جلسه اعضای کانون با اعطای یک جلد مجله کوشش به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از حضور و تصاویر در قاب حماسه  تقدیر نمودند.

 
 

منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامسر
 
درباره‌ی وبلاگ:بایگانی:


آخرین نوشته‌ها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:

این وبلاگ با حول و قوه‌ی میهن‌بلاگ ایجاد شده است