تبلیغات
گروه گرافیک، سینما و پژوهش هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر - حضور رسول صدر عاملی ، آنت اولسن و مینارد ایزیاشی در دانشگاه آزاد رامسر
 

حضور رسول صدر عاملی ، آنت اولسن و مینارد ایزیاشی در دانشگاه آزاد رامسر

در تاریخ: چهارشنبه 22 مهر 1394-12:38 ب.ظ

رسول صدرعاملی متولد 1333 اصفهان و کارگردان فیلم هایی چون «من ترانه 15 سال دارم» و «دختری با کفش های کتانی» ساعت 11 روز چهارشنبه 15 مهرماه به دعوت از گروه سینمای دانشگاه آزاد رامسر جهت برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان « مراحل تولید و ساخت فیلم سینمایی» در این واحد دانشگاهی حاضر شد. این کارگاه آموزشی در سالن سینمای دانشگاه و با حضور دانشجویان رشته سینما، گرافیک و پژوهش هنر و همچنین اعضای هیات علمی گروه هنر برگزار شد. در پایان کارگاه صدرعاملی ضمن تشویق دانشجویان به ساخت فیلم های کوتاه و بلند، افزود، دانشجویانی که طرح های جالب و قابل توجهی در زمینه فیلمنامه داشته باشند مورد حمایت او قرار خواهند گرفت.

گفتنی است کارگاه های آموزشی دیگری با عنوان «تاثیرات متقابل سینما و تکنولوژی و نقش آن در فیلم های کوتاه و بلند» و « شیوه های نوین رهبری بازیگر در سینما» با حضور خانم آنت اولسن کارگردان دانمارکی و مینارد ایزیاشی بازیگر انگلیسی در ساعت 15 همین روز در سالن سینمای دانشگاه آزاد واحد رامسر برگزار شد. این کارگاه ها با استقبال خوب و قابل توجه دانشجویان دانشگاه، بخصوص دانشجویان رشته های سینما، گرافیک و پژوهش هنر همراه بود.

          

                

 
درباره‌ی وبلاگ:بایگانی:


آخرین نوشته‌ها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:

این وبلاگ با حول و قوه‌ی میهن‌بلاگ ایجاد شده است